Nowi ulubieńcy do włosów

Od dłuższego czasu w jednej znanej nam wszystkim drogerii są dostępne nowe produkty do pielęgnacji włosów marki L’oreal. Domyślam się, że niektórym moi nowi ulubieńcy do włosów są już znani choćby z widzenia a innym możliwe, że z użytkowania.

Więcej →

Ósemka do wyrwaniA

Dziś wracam do tematu ósemki, czyli zęba mądrości, gdyż od czasu mojego wpisu miałam dość dużo zapytań od Was i również wiele osób podzieliło się ze mną swoimi doświadczeniami. Myślę, że wiele z nas bardzo często obawia się takiej ingerencji w swoje uzębienie, więc jakiekolwiek informacje na ten temat zawsze potrafią uspokoić.

Więcej →

Marchewka zamiast Grześka

Do Grześków może nie od zawsze miałam słabość, ale jakieś parę ładnych lat na pewno się uzbiera. Domyślam się, że i u Was znajdzie się coś, czego nie potraficie sobie odmówić. Moja słabość ostatnio jednak przybrała na mocy i pochłaniałam Grześki w takiej ilości, że przybyło tu i ówdzie, dlatego nie bez powodu jest teraz marchewka zamiast Grześka 😛

Więcej →

Odżywione skórki

Ostatni okres jest dla mnie dość intensywny, przez co trudniej znaleźć leniwą chwilę dla siebie i na domowe spa. Dłonie, a w szczególności skórki wokół paznokci wołają pomocy i oczekują mojej szybkiej reakcji, dlatego sięgam po moich małych pomocników.

Więcej →