Nowi ulubieńcy do włosów

Od dłuższego czasu w jednej znanej nam wszystkim drogerii są dostępne nowe produkty do pielęgnacji włosów marki L’oreal. Domyślam się, że niektórym moi nowi ulubieńcy do włosów są już znani choćby z widzenia a innym możliwe, że z użytkowania.

Ciekawe jakie mają doświadczenia Ci, którzy już korzystali, bo jak dla mnie produkty są jak najbardziej trafione! Używam zarówno szamponu jak i odżywek ponad rok i przede wszystkim jestem pod wrażeniem zapachu jaki pozostaje na włosach. Zapach jest bardzo trwały – utrzymuje się dość długo na włosach. Jeśli zwracacie na to uwagę przy wyborze produktów do włosów, zapewniam, że przy tych produktach będziecie zadowoleni.

Oczywiście warto zestawić sobie szampon z odżywką, jednak sam szampon spełnia również oczekiwania – włosy są gładkie mimo braku silikonów, odżywione i łatwo się rozczesują. Jeśli ktoś ma cienkie włosy, skłonne do plątania, jeśli nie sam szampon to z pewnością odżywka na pewno sobie z nimi poradzi.

Kolejnym argumentem, który w zasadzie przekonał mnie do pierwszego zakupu to właśnie brak silikonów, dzięki czemu cenne składniki produktów przenikają wgłąb włosów i wzmacniają zgodnie z obietnicą na ulotce.

Korzystne jest również to, że obok szamponu znajdziecie z danej serii odżywkę do spłukania i bez spłukiwania, więc każdy może wybrać to, co lubi. Odżywka do spłukiwania jest i w tubce i w opakowaniu z odkręcanym wieczkiem, który jak dla mnie jest zdecydowanie praktyczniejszy. Nie wiem czy też tak macie, jednak ja od jakiegoś czasu wybieram produkty właśnie w tego typu opakowaniach, bo jest jak dla mnie zdecydowanie bardziej funkcjonalny.

Obok serii do włosów osłabionych, którą wybrałam ja, są dostępne również serie do włosów koloryzowanych oraz suchych, zatem i tutaj macie możliwość dostosowania produktów do swoich indywidualnych potrzeb.

Cena w drogerii to ok. 40 zł za każdy z produktów, więc cena w porównaniu do innych produktów do pielęgnacji włosów może nie jest najniższa, jednak zawsze można wypróbować produkty przy okazji jakiejś promocji, które pojawiają się dość często.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Enter Captcha Here : *

Reload Image