Nadmorski krajobraz

Gdyńskie ujęcia z mojej ręki już mieliście okazję zobaczyć 😉 , ale nie o tej porze roku! 😀 Wiosna zagląda w okna – także dziś znalazł się czas na małe okienne porządki, natomiast aby oczywiście nie tracić tych wspaniałych wiosennych uroków wskoczyłam w swój wędrówkowy uniform i udałam się z moją Połówką na wycieczkę wzdłuż naszego polskiego morza 🙂

Continue Reading

Krakowskie Zakamarki

Ankiety nie zrobię, wypytywać nie będę, ale myślę, że się nie pomylę, jeśli powiem, że wg większości Polaków (i nie tylko!!) Kraków jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce, do którego każdy chętnie wraca! Ja od kiedy pojechałam tam pierwszy raz.. wracam regularnie co rok (to taka mała tradycja) i za każdym razem zachwycam się krakowskimi zakamarkami na nowo.  🙂

Continue Reading

Hop do Chorwacji !

Wielu z Was już było w Chorwacji, jakaś część jeszcze nie. Ci, którzy już byli mówią, że na pewno tam wrócą! i ja naprawdę się im nie dziwię!

Ta roślinność latem, przejrzysta woda w morzu i ta idealna temperatura!! Mogłabym tam się przeprowadzić!! W Polsce nie miewamy takich temperatur przez dłuższy okres niż kilka dni – jeśli taka w ogóle jest, a  mieszkając nad morzem w Polsce naprawdę nie jest to takie łatwe..

Continue Reading

I like AU !

Właśnie wpadliście do Australii 😀 !

Nie pokażę Wam wprawdzie zdjęcia przy słynnej Operze w Sydney, bo tą możecie po prostu wygooglować 😉 Myślę, że na tym kontynencie jest tak wiele interesujących, zapierających dech w piersiach miejsc, że chciałabym się kilkoma podzielić i nie będą to zakątki miejskie!

Continue Reading