Nowi ulubieńcy do włosów

Od dłuższego czasu w jednej znanej nam wszystkim drogerii są dostępne nowe produkty do pielęgnacji włosów marki L’oreal. Domyślam się, że niektórym moi nowi ulubieńcy do włosów są już znani choćby z widzenia a innym możliwe, że z użytkowania.

Więcej →

Ósemka do wyrwaniA

Dziś wracam do tematu ósemki, czyli zęba mądrości, gdyż od czasu mojego wpisu miałam dość dużo zapytań od Was i również wiele osób podzieliło się ze mną swoimi doświadczeniami. Myślę, że wiele z nas bardzo często obawia się takiej ingerencji w swoje uzębienie, więc jakiekolwiek informacje na ten temat zawsze potrafią uspokoić.

Więcej →

Marchewka zamiast Grześka

Do Grześków może nie od zawsze miałam słabość, ale jakieś parę ładnych lat na pewno się uzbiera. Domyślam się, że i u Was znajdzie się coś, czego nie potraficie sobie odmówić. Moja słabość ostatnio jednak przybrała na mocy i pochłaniałam Grześki w takiej ilości, że przybyło tu i ówdzie, dlatego nie bez powodu jest teraz marchewka zamiast Grześka 😛

Więcej →

3 z przodu, czyli zmiana kodu !

“-naście” już dawno przestało dźwięczeć w uszach.. i na przód wysunęła się Dwójka, ale i z nią musiałam się pożegnać 😮 bo w tym roku rozpoczęłam nową Dziesiątkę! Wow! Aktualnie jest już 3 z przodu, czyli zmiana kodu! 😀

Więcej →

Nowe spojrzenie *

… i tak nie wiadomo od czego zacząć po tak długim czasie, bo od ostatniego wpisu minęło parę miesięcy. Zdarza się, że po tak długiej przerwie trudno wrócić na wcześniejszy tor, bądź nawet podążać równoległym, bo tym samym nie zawsze mamy taką możliwość czy też chęć..

Więcej →